top of page

Acerca de

Projekt – naše projekty

Protože jsme lidé zvídaví, aktivní a není nám jedno kde a jak žijeme, pořád vymýšlíme nové aktivity a projekty, kterými podporujeme zdravé žití, propojujeme lidi podobných zájmů a vymýšlíme různé zajímavé akce, nejen na podporu zdraví.

Jsme otevřeni novým výzvám i novým kamarádům, kteří se k nám chtějí přidat.

Odborná konference
Žena Přednášející
Konferenční prezentace

Zajímá vás, jak si udržet zdraví i v této náročné době?

Zajímá vás, jak se na současný vývoj medicíny dívají ti, kteří v tomto oboru pracují?

Zajímají vás, jejich doporučení a rady?

Všichni odborníci, kteří budou přednášet, jsou lidé z naší velké „zelené“ sítě, jsou to lidé, se kterými spolupracujeme a známe se mnoho let, jsou to osvícení zdravotníci, kteří ctí principy celostní medicíny a respektují osobnost klienta. 

Tábor generací
793-53yk7397b2g40-r3bsoe.jpg
982-53yk7397b2g40-qwa00i.png

Kdysi, když jsem měla ještě děti školkou a školou povinné, jsem několikrát v létě udělala takový táborový týden na naší chalupě. Moji kluci si tam vzali i své bratrance (posléze přibrali i sestřenici a sousedovic dcerku) a týden si užívali různých dobrodružství v partě 6 – 8 dětí. Jejich zážitky mě inspirovaly natolik, že jsem každý rok podnikám něco obdobného se svými vnoučaty, kterých mám pět. 

Dobročinný bazárek
937-53yk7397b2g40-qrv62s.png
1012-53yk7397b2g40-r1y0rv.jpeg

Již od roku 2014 pořádáme náš dobročinný bazárek pro Speciální základní a praktickou školu Chrudim. Sbíráme oblečení, knihy, hračky a jiné užitečné věci pro děti a jejich maminky.

bottom of page