top of page

Posilující dávka zdraví


Máte nějakou vyzkoušenou svoji posilující dávku zdraví? Kdo mě znáte, víte, že z hlediska výživy a péče o zdraví nedám dopustit na zelené potraviny. Mladý ječmen a chlorella dávají mně i mé široké rodině již nějakých 20 let nutriční klid. Jsou jednoduché, vyživí, vyčistí a fungují. Prostě zdravá a živá zelenina, takový „základní“ výživový kámen v talíři.


Když potřebuji směrem ke zdraví „přitvrdit“, hodně ráda používám byliny. Jak ty naše z lesů, mezí a luk, tak rostliny síly z pralesa. Věřím, že příroda je pro nás nejlepší lékárnou a tu „pralesní“ vnímám jako mega lékárnu z hlediska rozmanitosti „léčiv“ i z hlediska jejich účinků na podporu zdraví.


Když jsem byla v Mexiku a Guatemale v pralese, přímo mě ohromila síla, energie a biodiverzita džungle. To člověk musí zažít na vlastní kůži, aby pochopil…


Po dvou letech extrémního tlaku a stresu zdravotního, psychického i ekonomického osobně stále více pro sebe i lidi sahám do nabídky „megalékárny“ z pralesa. Na silného nepřítele nasazuji pomáhající rostliny síly z džungle.


Mými favority jsou Sangre de drago, Macca a Camu camu, vše jen a pouze od firmy Uncaria, kde znám jejich špičkovou kvalitu a lásku k bylinám. Sangre drží viry a jiné potvory na uzdě, Macca dodá bílkovinu a energii, Camu camu je superkvalitní vit C. Dohromady hezká injekce na podporu zdraví i psychické kondice. Zkuste – uvidíte 😊Commentaires


bottom of page